logo

Rob ile Çiziyorum

Ürün Kodu: 9786256774117
Yazar: Rob Biddulph
YAYINEVİ: Kronik Kitap
₺120,00

Rob Biddulph’un 3 kitaplık Rob ile Çiziyorum serisi, Esra Kökkılıç çevirisiyle küçük sanatçılarla buluşuyor.

 

Kronik Çocuk, rengârenk bir seriyle yola devam ediyor: Rob ile Çiziyorum. Youtube’da yayınladığı videolarla çocukların ve ebeveynlerin birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan Rob Biddulph kısa sürede fenomen oldu. Herkesin çizim yapabileceğine inanan Biddulph, oldukça basit ve anlaşılır yönlendirmelerle seni içindeki sanatçıyı keşfetmeye çağırıyor!

 

Birbirinden eğlenceli karakterlerden oluşan tayfayla farklı dünyalara açılmaya hazır mısın? Bu macerada sana korsan penguenler, ormandaki en iyi ayılar, mini dinozorlar, başka evrenlerden yaratıklar eşlik edecek. Üstelik kitabın sonunda seni bekleyen bir sürpriz var.

 

Arka Kapak

Kronik Çocuk’tan yepyeni bir seri: Rob ile Çiziyorum.

 

Ödüllü yazar ve çizer Rob Biddulph ile tayfası, herkesin çizim yapabileceğine inanıyor ve küçük sanatçılara büyük eğlence vadediyor.

 

YouTube kanalındaki videolarıyla fenomen hâline gelen Rob Biddulph, kolay alıştırmalar ve anlaşılır yönlendirmelerle büyük küçük herkesin çizim yapmasına yardımcı oluyor. Eğitimler almanıza, doğuştan yetenekli olmanıza gerek yok! Yalnızca bir kaleme, silgiye, kalemtıraşa ve bolca renge ihtiyacınız var.

 

Rob ile Çiziyorum sizi gizli yeteneklerinizi keşfetmeye çağırıyor! Bu macerada yalnız da değilsiniz üstelik: dinozorlar, penguenler, ayılar, korsanlar, köpekler… Rob Biddulph ve tayfası sizleri bekliyor! Hadi iş başına!

 

Müfredat temaları:

KİŞİSEL GELİŞİM, ARKADAŞLIK, ÇOCUK DÜNYASI

 

Yazar Hakkında:

 

Çok ödüllü pek çok çocuk kitabının yazarı ve çizeri Rob Biddulph, Mart 202’de başlattığı Youtube hesabıyla tüm dünyanın ilgisini çekti. Draw with Rob (Rob ile Çiz) videolarıyla amacı, çocukların ve hatta yetişkinlerin de kolay çizim yapabileceklerini, birer sanatçıya dönüşebileceklerini görmelerini sağlamaktı. Tam zamanlı yazar ve illüstratör olmadan önce Observer Magazine, NME, SKY ve Just Seventeen'in sanat yönetmenliğini yaptı. Eşi ve üç kızıyla birlikte Londra'da yaşıyor ve belki bir gün içlerinden birinin kendisiyle birlikte bir Arsenal maçına gideceğine dair umudunu yitirmiş değil.

Son görüntülenen ürünler